Skip to content

KsmGarwolin.Pl

Automaty do gry EGT

Automat Aloha Party do grania online

Automat Aloha Party jest prawdziwym urokiem Wysp Hawajskich, a każdy gracz ma wielką szansę zanurzyć się w tej atmosferze. Wyobraź sobie, że jesteś na wakacjach, a najjaśniejsze wrażenia i emocje czekają na Ciebie! Czy jesteś gotowy na przygodę?

Deweloperem automatu jest bułgarska firma EGT, wyróżniająca się dobrą reputacją. Wielu graczy wierzy w automaty do gry online od tego programisty, więc możesz być jednym ze szczęśliwców, rozpoczynając grę w automacie Aloha Party za darmo i bez rejestracji.

DARMOWA GRĘ NA STRONIE ALOHA

Wybierając to miejsce w wirtualnym katalogu kasyna, użytkownicy będą mogli zobaczyć 5 bębnów, na których umieszczone zostaną atrakcyjne postacie, które odzwierciedlają motyw miejsca na tym automacie. Istnieje ogromna liczba opcji do wygrania, ponieważ istnieje aż 1024 sposobów na zbieranie zwycięskich łańcuchów! Oczywiście, gracze mogą zmniejszyć tę liczbę do 256, 64, 16 lub 4 sposobów. Wszystko zależy od chęci gracza i możliwości użytkownika.

Wielkość zakładów może być różna, gracze są zachęcani do dokonywania inwestycji w zakresie od 40 do 800 kredytów, dla których w dolnym panelu opcji znajdują się specjalne przyciski. Każdy przycisk ma przypisaną kwotę zakładu.

Główne boisko znajduje się na przyjemnym tle oceanicznych wód i piaszczystych brzegów, a te doskonałe warunki tworzą niezrównane wrażenie rozgrywki!

BONUSOWA gra APARATURA ALOHA PATI

Jest aktywowany, gdy pojawiają się co najmniej trzy symbole rozproszone, które oferują graczom darmowe obroty bębnów. W tej grze aktywowana jest dodatkowa funkcja mnożnika × 15.

Jackpot

W internetowym automacie Aloha Party dostępne są cztery jackpoty zgodnie z liczbą kart. Dodatkowa gra jest uruchamiana w kolejności losowej, po której gracz będzie musiał wybrać trzy karty spośród dwunastu. A jeśli wszystkie są w tym samym kolorze, odpowiedni jackpot spadnie na jego konto.

Gra ryzyka

Jest on oferowany graczom po udanym łańcuchu symboli złożonym na bębnach. W takim przypadku gracze będą musieli odgadnąć kolor kombinezonu kart.