Skip to content

KsmGarwolin.Pl

Automaty do gry EGT

Automat Aztec Glory

Automat Aztec Glory będzie najlepszym wyborem dla każdego gracza, który uwielbia podróżować, i widzi swój wolny czas wyłącznie w rozwoju nowych terytoriów, a także w ujawnianiu sekretów najbardziej oryginalnych historycznych miejsc. Nie zawsze jest czas lub okazja, aby dotknąć miejsc historycznych.

Właśnie dlatego automat do gier firmy EGT staje się idealną alternatywą dla wszystkich miłośników badań historycznych. Jednostka ta poświęcona jest okresowi istnienia plemienia Azteków, które zawsze miało swoje własne cechy, odnoszące się zarówno do kultury, jak i wierzeń religijnych. Ten automat będzie niezwykle interesujący, ponieważ ujawni wiele interesujących faktów na temat tego plemienia, które istniało w czasach starożytnych.

BEZPŁATNA gra w AZTEC CHWAŁCE

Aktywacja gry przenosi graczy na pole, wykonane w żółto-złotych odcieniach. Tutaj gracze zobaczą 5 bębnów, z umieszczonymi na nich symbolami gry, które obsługują wybrany kierunek tematyczny. Wśród zdjęć można zobaczyć kolorową papugę, lwa, postacie mężczyzny i kobiety z plemienia Azteków, twarze wartości symboli kart.

Każdy z proponowanych obrazów zbiera własne łańcuchy, które są wypłacane zgodnie z istniejącą tabelą płatności. Liczba linii w automatach do gier to tylko 10 sztuk, ale można je zmniejszyć do 7, 5, 3 lub 1 sztuki. Rozmiary zakładów mogą również zostać zmienione iw tym celu dostępne są przyciski z informacją o wielkości zakładu w przedziale od 10 do 200 monet za każdy obrót.

SZCZEGÓLNE SYMBOLE GRY AUTOMATYCZNE

Dziki symbol. To jest obraz świątyni, a ten obraz jest najbardziej oczekiwany przez wszystkich graczy. Zebrana kombinacja 5 identycznych symboli wieloznacznych pozwoli graczom na pomnożenie zakładu przez 2000 razy. Również ten obraz zastępuje jeden z podstawowych symboli na bębnach. Ponadto symbol wild przynosi graczom i darmowym spinom, które będą wykonane na szczególnie korzystnych warunkach.

APARAT GRA RYZYKA AZZEK CHWAŁA

Po otrzymaniu zwycięskiej kombinacji, gracze online z Aparatu Chwały Aztec mogą aktywować dodatkową funkcję, która pozwoli im podwoić wygrywającą ofertę. W tej rundzie, która otworzy się w osobnym oknie, musisz odgadnąć kolor kombinezonu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, gracz wygra podwójną kwotę wygranych. W przeciwnym razie traci wszystko.

JACK POT

W automatach do gry dostępne są 4 typy progresywnego jackpota, z których każdy odpowiada określonemu kombinatowi kart. Jeśli graczowi uda się wyczekać, aż tajne kombinacje wypadną, co aktywuje grę premiową, będzie mógł spróbować szczęścia i wybrać jeden z typów jackpotów. Aby to zrobić, będzie musiał otworzyć odwrócone karty, a jeśli 3 z nich będzie tego samego koloru, jackpot zostanie natychmiast przeniesiony na konto.