Skip to content

KsmGarwolin.Pl

Automaty do gry EGT

Automat do gier Story of Alexadner

Jeśli jesteś fanem historycznych scen i interesujesz się wydarzeniami z przeszłości, powinieneś znaleźć się w atmosferze wideo-automacie "The Story of Alexander". Oszałamiający wygląd, niezwykle piękne zdjęcia i wysokiej jakości animacje tworzą wspaniały nastrój podczas gry.

Fabuła gry "Historia Aleksandra", stworzona przez EGT, zmieni Twoją grę w prawdziwą przygodę pełną tajemnic przeszłości i ryzykownych wydarzeń, których będziesz doświadczyć w dzisiejszej grze. I pamiętaj, że Alexander jest człowiekiem, dla którego honor i godność są przede wszystkim! Oznacza to, że musisz wierzyć w swoje zwycięstwo i walczyć z porażkami.

DARMOWA GRĘ W STORY ALEXANDER

Video slot "The Story of Alexander" zawiera 5 bębnów, na których znajduje się 50 linii do gry. Jeśli zajdzie taka potrzeba, gracze mogą zmniejszyć liczbę linii, ustawiając je na pozycjach 30, 20, 10 lub jednej sztuki. Do tego są wygodne przyciski umieszczone z boku głównego pola gry.

Rozmiary zakładów różnią się w przedziale od 50 do 1000 monet na linię, podczas gdy gracze mogą ustawić wymagane zakłady za pomocą odpowiednich przycisków, które wskazują opcje. Ta gra z pewnością docenią tych użytkowników, którzy są przyzwyczajeni do gry na wysokich stawkach.

SYMBOLI SZCZĘKÓW ALEXANDER Z MACEDONII

Zdjęcia na bębnach podkreślają wielkość tego automatu. Dlatego tak łatwo można znaleźć wizerunki Aleksandra i królowej, a także zbroję, dzbanki, miski, skrzynię z klejnotami, majestatyczny słoń i denominacje garniturów karcianych. Kombinacje są wypłacane pod warunkiem zebranie co najmniej 3 zdjęć na jednym pasie. Najpopularniejszymi zdjęciami są portrety Aleksandra i królowej.

Gniazda maszyny do gier Historia Aleksandra
W automacie "The Story of Alexander" dostępne są 4 typy progresywnego jackpota, z których każdy odpowiada jednemu z kombinaminów kart. Możesz zdobyć jedną z nagród, zbierając tajne kombinacje. To, które z łańcuchów gier aktywuje dodatkową rundę, jest nieznane, więc każdy może być zwycięzcą głównej nagrody w dowolnym momencie.

Gra ryzyka

Gracze mogą podwoić wygrane, za które muszą aktywować grę ryzyka po każdej udanej kombinacji. W tej rundzie wszystko jest proste, ponieważ gracze muszą odgadnąć kolor karty, która wypadnie w najbliższej przyszłości. Jeśli gracz dokona dobrego wyboru, zakład zostanie podwojony. W przeciwnym przypadku powinieneś przygotować się do utraty i zwrotu wygranego zakładu.