Skip to content

KsmGarwolin.Pl

Automaty do gry EGT

Automat do gry Rise of Ra

Automat Rise of Ra to całkowite zanurzenie w atmosferze nieprześcignionego Egiptu, które z łatwością zdobędzie serce każdego gracza. Pomimo tego, że w nowoczesnych automatach do gier temat ten jest często używany, rozwój EGT jest bardzo oryginalny, ponieważ jest wyposażony w wystarczający wybór specjalnych funkcji, a jego atrakcyjny wygląd podnosi nastrój od pierwszego spojrzenia!

BEZPŁATNA GRA NA RYZYKO RA

Natychmiast po aktywowaniu automatu Rise of Ra użytkownicy mogą zobaczyć przyjemne żółto-brązowe tło, które pozwala im zanurzyć się w gorącej atmosferze kraju takiego jak Egipt. Akompaniament muzyczny doskonale uzupełnia każde działanie odtwarzacza, tworząc wspaniałą atmosferę rozgrywki.

Struktura maszyny do gier Sunrise Ra jest reprezentowana przez 5 bębnów, na których znajduje się 15 linii do gier. Gracze mogą dowolnie zmieniać liczbę pasów nagród, redukując liczbę wyświetlaną na bocznych przyciskach.

Wielkość zakładów, które użytkownicy mogą zmienić za pomocą przycisku Bet, który ma na celu dostosowanie wielkości inwestycji. Pomimo tego, że rozgrywka może być realizowana przy udziale minimalnych zakładów, gracze powinni pamiętać, że szanse na zebranie udanych kombinacji wzrastają, gdy wybierasz maksymalne zakłady postawione na wszystkich liniach gry.

Aby rozpocząć darmową grę automatu do gry Rice of Ra, znajduje się przycisk Start na panelu sterowania, a dla każdego, kto chce zwiększyć poziom komfortu podczas procesu wirowania, istnieje automatyczny tryb gry.

BONUSOWA GRA ONLINE WZROST RA

Automat Rise of Ra oferuje graczom jedną grę premiową, która jest aktywowana podczas ładowania darmowych spinów. Wszystkie wygrane uzyskane podczas wykonywania darmowych spinów będą potrojone.

We wszystkich urządzeniach do gier twórców EGT, w tym w automacie Rise of Ra, dostępne są cztery typy progresywnych jackpotów. Wszystkie odpowiadają czterem kolorom kart do gry. Walcząc o dużą nagrodę będą gracze, którzy mają losową kombinację postaci. Dodatkowa runda otwiera się w osobnym oknie, gdzie gracze muszą wybrać tylko trzy z dwunastu kart - jeśli wszystkie są w tym samym kolorze, jackpot trafia do gracza.

RYZYKO-GRY ONLINE AUTOMATYCZNY WZROST RA

Podwaj swoją wygraną, wynikającą z kolekcji udanej kombinacji, być może, jeśli uruchomisz grę ryzyka. Użytkownicy muszą odgadnąć kolor karty, a jeśli szczęście znajduje się po stronie gracza, wygrana po kursie zostanie podwojona.

Automat Rise of Ra to bardzo ciekawy projekt, który jest pełen wielu dodatkowych funkcji, ciekawych bonusów i dość dużych wygranych, które z pewnością ucieszą każdego gracza.