Skip to content

KsmGarwolin.Pl

Automaty do gry EGT

Automat Genius of Leonardo

Automaty do gier poświęcone niesamowitym formom sztuki nie są często spotykane w wirtualnych kasynach. Oto, co robi producent oprogramowania do gier EGT. Automat do gry, odzwierciedlający istotę działań Leonarda da Vinci, pozwala cieszyć się wykwintną sztuką, a jednocześnie zapewnia nie tylko przyjemność, ale i dobre korzyści. Sztuka zawsze powinna być droga i wysoko płatna, a gracze mogą ją docenić już na pierwszych obrotach bębnów w tym automacie.

DARMOWA GRĘ NA GENIUSIE LEONARDO

Gracze natychmiast obserwują niesamowite wydarzenia, które rozgrywają się na bębnach oryginalnego automatu. Ta przygoda będzie naprawdę ekscytująca i niezwykła, ponieważ istnieje wiele specjalnych funkcji i dodatkowych funkcji, z których każda zmienia gracza w prawdziwie udanego gracza.

Rozgrywka odbywa się na 5 bębnach, na których znajdują się symbole gier i linie wygrywające. Stawki i liczba pasów można regulować. Na przykład wielkość inwestycji gotówkowych można zmienić w tym czy innym kierunku. Proponowany zakres zakładów waha się od 30 do 600 wirtualnych monet. Symbole na bębnach 100% odzwierciedlają motyw gniazda.

Dlatego tutaj możesz zobaczyć różne przedmioty, które odzwierciedlają historię wybranego okresu. Także tutaj są denominacje kart do gry. Każda postać jest wypłacana zgodnie z dostępną tabelą wypłat. Do zbierania płatnych kombinacji wymagane są łańcuchy składające się z co najmniej trzech identycznych obrazów. W takim przypadku połączenie nie powinno być przerywane.

SZCZEGÓLNE SYMBOLE SIEDZIBY GENIUSA LEONARDO

Dziki to symbol. Ten obraz ludzkiej postaci pada na wszystkie cewki, w związku z czym zbiera swoje własne opłacane łańcuchy. Najdroższy z nich jest pomnożony przez współczynnik 1000. Ponadto symbol wieloznaczny zastępuje wszelkie obrazy z wyjątkiem symbolu rozproszenia.

Rozproszenie to symbol. W tej automatach do gry funkcja symbolu rozproszenia jest wykonywana przez portret Mony Lisy. Zwróć uwagę, że ten obraz pojawia się tylko na 3 środkowych bębnach, więc nie może zbierać własnych łańcuchów i pozwala graczom ładować tylko darmowe obroty w ilości od 5 do 50 sztuk.

RYZYKO - URZĄDZENIE GIER LEONARDO

Użytkownicy mogą podwoić wygrane uzyskane na tym automacie. Aby to zrobić, muszą aktywować funkcję, która wyzwala ryzykowną rundę. Tutaj gracze będą musieli odgadnąć kolor karty, a jeśli się to uda, otrzyma podwójną kwotę na swoje konto.

Automat do gry Leonardo, podobnie jak wiele innych automatów do gry firmy EGT, ma cztery typy progresywnego jackpota. Uruchomienie gry bonusowej, która daje możliwość wygrania jednego z typów jackpotów, aktywuje się po utracie specjalnej kombinacji. Rozgrywka odbywa się na osobnym ekranie, na którym gracz zobaczy 12 odwróconych kart. Będziesz musiał otwierać je jeden po drugim, dopóki gracz nie otrzyma trzech kart tego samego koloru. Nagroda odpowiadająca temu pozewowi, gracz otrzymuje na własny koszt.