Skip to content

KsmGarwolin.Pl

Automaty do gry EGT

Automat More Lucky and Wild

Automat do gry, wypełniony soczystymi owocami i symbolami szczęścia, jest w stanie zadowolić każdego gracza, który preferuje automat do gier z prostą fabułą. W takim przypadku gracze będą mogli obserwować, w jaki sposób zastępowane są owoce jeden po drugim, które zastępowane są specjalnymi symbolami, które przynoszą szczęście.

Ten automat jest podobny do innych pomyślnych osiągnięć firmy EGT, jednak ma kilka cech, które odróżniają ją od wszystkich nowoczesnych automatów. Sama funkcja Clover może zmienić sytuację na bębnach z dnia na dzień!

DARMOWA GRĘ WIĘCEJ SZCZĘŚCIA I DZIKIEGO

Cewki bębnów zostały umieszczone na bogatym zielonym tle i zostały przedstawione tutaj w ilości 5 sztuk. Liczba linii do odbioru udanych łańcuchów wynosi 40 sztuk. Przyciski boczne pozwalają graczom zmniejszyć liczbę pasów do 30, 20, 10 lub 1. Jednak eksperci nie zalecają zmniejszania liczby linii, ponieważ takie działania zmniejszają szanse na otrzymanie nagrody. Rozmiary zakładów wahają się od 40 do 800 monet. Gracze mogą również używać przycisków numerycznych do zmiany wielkości zakładów.

Aby zebrać skuteczne kombinacje, gracze muszą zebrać co najmniej trzy identyczne zdjęcia na jednym pasie, i tylko w tym przypadku łańcuch zostanie wypłacony.

Podstawowe symbole na rolkach to obraz złotego dzwonka, pomarańczy, czereśni, winogron, arbuza, a także czerwonych siódemek. Ze wszystkich wymienionych zdjęć, siódemki są najbardziej płatne, ponieważ aktywują maksymalny mnożnik zakładu równy 400 zakładom.

URZĄDZENIE JACK-POTA WIĘCEJ DOBREGO SZCZĘŚCIA

W tym automacie rozgrywane są 4 rodzaje progresywnego jackpota, które można uzyskać za pomocą gry dodatkowej, która wymaga zebrania wysoce tajnej kombinacji, która jest każdorazowo określana na nowo. W tej rundzie gracz będzie musiał wyciągnąć karty jeden po drugim, a oni powinni być tego samego koloru, w takim przypadku otrzymuje on jackpot odpowiadający konkretnemu kolorowi.

URZĄDZENIE GIER RISK WIĘCEJ DOBREGO SZCZĘŚCIA

Po otrzymaniu zwycięskiej kombinacji, gracze mogą spróbować podwoić swoje wygrane. Aby to zrobić, aktywują ryzyko - grę, w której musisz odgadnąć kolor karty koloru. Przy odrobinie szczęścia gracze otrzymują długo oczekiwaną nagrodę.