Skip to content

KsmGarwolin.Pl

Automaty do gry EGT

Automat Olympus Glory

Olympus Glory to oryginalny automat firmy EGT, który w nocy przenosi graczy nie tylko w dowolnym miejscu, ale na sam szczyt Olympus, gdzie gracze spotkają się z prawdziwymi starożytnymi greckimi bogami.

Tutaj oczekuje ich sam Zeus, piękna Atena, Dionizos i Posejdon. Ponadto użytkownicy mogą cieszyć się niesamowitym pięknem automatu do gier, ponieważ jest on wykonany w jasnych kolorach, a każda postać odzwierciedla istotę wybranego tematu.

DARMOWA GRY AUTYATYCZNA OLYMPUS GLORY

Przed rozpoczęciem, użytkownicy powinni zapoznać się z istniejącymi zrzutami ekranu, które demonstrują podstawowe funkcje gniazda. Pole gry jest reprezentowane przez pięć cewek, które są umieszczone w trzech rzędach znaków. Liczba pasów do odbioru płatnych łańcuchów po 10 sztuk. Jednocześnie liczba linii może zostać zmniejszona do 7, 5, 3 lub 1. Zakres zakładów w tym przypadku wynosi od 10 do 200 monet na spin.

Zbieranie zwycięskich kombinacji odbywa się ściśle w granicach dostępnych linii, a aby otrzymać pierwsze płatności gotówką, wystarczy zebrać 2-3 identyczne zdjęcia. Symbole na szpulach to obraz bogów, a także denominacje kart. Wszystkie prezentowane zdjęcia mają swój własny współczynnik mnożenia, który można znaleźć w specjalnej sekcji tabeli.

SPECJALNE SYMBOLE GRY AUTOMATYCZNEJ CHRISTY OLYMP

Dziki symbol to obraz najważniejszego boga Zeusa. Pojawia się na wszystkich 5 bębnach i wykonuje dodatkowe funkcje. Najlepsza płatna kombinacja składa się z 5 identycznych portretów Zeusa, a mnożenie jest dokonywane 2000 razy. Również ten obraz zastępuje dowolny symbol gry na bębnach w tym gnieździe. W tym samym czasie gracze mogą otrzymać darmowe obroty z aktywacją specjalnego symbolu, który charakteryzuje tylko slot danych. Jest to rodzaj bonusowej gry, która zostanie wykonana na szczególnie korzystnych warunkach dla gracza.

URZĄDZENIE GIER RISK SLAVA OLIMPA

Aby podwoić wygrane, gracze mogą skorzystać ze specjalnej funkcji aparatu Chwały Olympus, który aktywuje grę premiową. Tutaj stawką są wygrane, a gracze będą musieli odgadnąć kolor kombinezonu. Przy odrobinie szczęścia gracz będzie mógł podwoić nagrodę. Pamiętaj jednak, że ryzykowna runda może wynagrodzić cię dodatkowymi płatnościami lub odebrać całkowicie otrzymany zakład. Może się to zdarzyć w przypadku utraty ryzykownego okrążenia.

W tym automacie Glory of Olympus rozgrywane są 4 typy progresywnego jackpota, a aby je zdobyć, musisz zagrać w grę premiową, która zawsze jest aktywowana w losowej kolejności. W grze bonusowej użytkownicy będą musieli dokonać wyboru spośród 4 z 12 kart, podczas gdy powinny być w tym samym kolorze. Jackpot, który będzie odpowiadał upuszczonemu garniturowi, zostanie przyznany graczowi. Ciesz się automatem do gry Glory of Olympus, ponieważ uczucia, które on może dać, trudno jest porównać z niczym!