Skip to content

KsmGarwolin.Pl

Automaty do gry EGT

Automat Witches Charm

Darmowa maszyna do gry Witches Charm jest poświęcona bardzo oryginalnemu tematowi, a mianowicie sztuce czarownic. Jeśli chcesz zgłębić tajniki prawdziwej magii, na pewno będziesz potrzebował różnego rodzaju flakonów, artefaktów i innych przedmiotów, dzięki którym możesz wykonać prawdziwy rytuał czarownic.

Nawet nie myśl o opuszczeniu rozgrywki i nie daj się zastraszyć nadchodzącymi wydarzeniami. W tym okienku wszystko zostanie złożone na twoją korzyść, i wkrótce będziesz w stanie to zweryfikować!

DARMOWE CZAROWNIE CHARM AUTOMATYCZNA GRA

Zanim gracze otworzą tajemniczy świat prawdziwych czarownic. Tutaj, na 5 bębnach, przewijają się symbole gier, z których każda w pełni odzwierciedla motyw tego automatu. Kombinacje nagród będą zbierane na 15 liniach gry, ale gracze mogą zmniejszyć je do 10, 7, 5 lub 1 kawałków.

Zakres zakładów, które są umieszczone na każdej linii, jest wybierany z 15 do 300 monet na spin. Wśród symboli na szpulach użytkownicy widzą różne atrybuty wiedźmy, czarnego kota, puchacza, wartości nominalne kombinezonów karcianych, i oczywiście same czarownice, które fascynują swoim wyglądem.

RISK-GAME

W razie potrzeby gracze będą mogli podwoić swoją nagrodę, jeśli aktywują grę, co daje graczom możliwość zwiększenia stawki. Ale bądź ostrożny, bo inaczej możesz stracić swoją wygraną.

Witchcraft Witchcraft oferuje graczom cztery rodzaje jackpotów, z których każdy rośnie przed graczami. Aby wygrać jeden z typów jackpotów, musisz poczekać, aż tajna kombinacja spadnie. Następnie w osobnym oknie zostanie uruchomiona dodatkowa gra, w której gracze zobaczą 12 odwróconych kart.

Wybierając dowolne z nich, użytkownicy będą je na przemian otwierać. Po zebraniu 3 kart w tym samym kolorze, gracze będą mogli wygrać. Na szczególną uwagę zasługuje automat do gier, w którego centrum czarów wiedźmy zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jest bardzo oryginalny, a przy tym zapewnia dobre wygrane. Stwórz udane zakłady i zdobądź tylko lukratywne nagrody!