Służyć Bogu i Ojczyźnie GOtów!

www.facebook.com/KsmGarwolin

Nasze fotki :-)

Licznik

Dzisiaj713
Wczoraj713
Tydzień2817
Miesiąc17001
Od 03.03.20131075953

Twoje IP 54.160.153.233 22-02-18

Kto jest Online?

Guests : 11 guests online


Dekanat garwoliński szykuje niespodziankę -

wyzwanie buty i kanapa

Za 3 tygodnie rozpoczniemy wyzwanie buty i kanapa. Wśród wielu zadań przygotowanych przez Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży, będą kwestie związane z dodatkową lekturą, obejrzeniem ciekawego filmu itp. Jednak w dekanacie garwolińskim ks. Wojciech Sobieszek zapowiada dodatkowe zadanie, przeznaczone dla młodzieży z dekanatu garwolińskiego i nie tylko.

Jakie to będzie zadanie? - duchowny jeszcze nie zdradza. Wiemy jednak, że nagrodą za to zadanie będzie 10,1 calowy tablet, WhiteTab 4HD, 3G. Tablet oparty na androidzie 5.1, 2 kamery, dual sim oraz modem 3G. Pełna specyfikacja produktu dostępna jest pod linkiem:
http://www.prolech.com.pl/index.php?mod=przedmiot&id=39501

Dekanalny Duszpasterz Młodzieży informuje, że bardzo ważne w jego odczuciu jest to, aby młodzi ludzie utożsamiali się z tym, czego się podejmują. Dlatego ks. Wojciech proponuje młodym koszulki, aby byli widoczni na ulicach naszego miasta - mamy nadzieję, że tymi koszulkami pokażemy, że nie siedzimy na kanapie. Równocześnie młodzież może wyrazić chęć do noszenia różańców - opasek silikonowych. Projekt koszulki oraz różańca widoczny jest poniżej.

Zapisy na koszulki, różańce na profilu fb -> facebook.com/nieKANApowi

Więcej informacji ks. Wojciech będzie podawał w najbliższą niedzielę w parafii Przemienienia Pańskiego podczas tzw. niedzieli nieKANApowej :)

Za niedługo będziemy też mogli obejrzeć klip do utworu Rag'n'Bone Man - Human, który tworzy nieKANApowa młodzież.

link do artykułu na podlasie24.p tutaj :D

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright KSM Garwolin 2014

Administrator - ks. Wojciech