Służyć Bogu i Ojczyźnie GOtów!

www.facebook.com/KsmGarwolin

Nasze fotki :-)

Licznik

Dzisiaj719
Wczoraj713
Tydzień2823
Miesiąc17007
Od 03.03.20131075959

Twoje IP 54.160.153.233 22-02-18

Kto jest Online?

Guests : 24 guests online


Lista członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

parafii Przemienienia Pańskiego

w Garwolinie:

 

 

Martyna Poszytek - Hej! Mam trochę ponad 18 lat :D i na KSM uczęszczam od niedawna, bo zaledwie od września.  Początkowo miałam pojawiać się tylko od czasu do czasu, jednak po kilku spotkaniach stwierdziłam, że chcę tu bywać co czwartek. Dzięki KSM-owi poznałam i poznaję nowe osoby oraz dowiaduję się więcej na temat wiary. A poza tym? Studiuję, pracuję i żyję, a to wcale nie takie łatwe ;D Mam dużo zainteresowań, ciągle brak mi czasu, ale i tak jestem szczęśliwa. :)

  

Ola Chojecka.jpgOla Chojecka Urodziłam się w czerwcu 1998r. O KSMie dowiedziałam się przypadkiem. Z początku wcale nie zamierzałam chodzić, ale pierwsze spotkanie bardzo mi sie spodobało więc postanowiłam zostać. Po za tym bardzo lubię muzykę,  uwielbiam czytać książki (zwłaszcza te długie) i spotykać się z moimi przyjaciółmi :)

 

zuzia chodak

Zuzanna Chodak - Mam na imię Zuza. Jestem prawie normalną nastolatką, która ciągle się śmieje i ma ku temu powód – jest naprawdę szczęśliwa. Kilka lat temu podczas dni skupienia dla dziewczyn, pozwoliłam Jezusowi, żeby mnie odnalazł. Spotkałam go osobiście i zapragnęłam iść dalej z Nim. Chciałam należeć do jakiejś wspólnoty. Wybrałam KSM. Teraz widzę, że był to jeden z lepszych wyborów w moim życiu. Spotkałam wspaniałych ludzi, na których mogę liczyć nawet w ekstremalnych sytuacjach. Znalazłam też sposób na wykorzystanie nadmiaru energii. I, co najważniejsze, coraz lepiej poznaję Jezusa i rozwijam naszą wspaniałą relację

Arek Chojecki Mam 13 lat. Na KSM chodzę od niedawna razem z siostrą. Bardzo lubię grać w przeróżne gry komputerowe i słuchać rocka.

 

 

 

Aleksandra Mitek -Cześć! Nie można powiedzieć, że do KSM'u trafiłam przypadkiem. Wcześniej długo szukałam wspólnoty, w której czułabym się spełniona. A teraz... dosłownie odliczam dni do kolejnych spotkań. Każdy z nas potrzebuje przyjaźni, zarówno tej międzyludzkiej, jak i tej najwspanialszej - przyjaźni z Bogiem, a wydaje mi się, że KSM daje szanse na rozwój obydwu z nich. Na co dzień staram się rozwijać swoją pasję, jaką jest śpiew i uczę się w gimnazjum. Jednak KSM nie daje o sobie zapomnieć,dlatego można powiedzieć,że jestem w nim obecna 24/7. 

 ewelina rekawekEwelina Rękawek Cześć! Mam na imię Ewelina. Urodziłam się w 1991 roku. Na KSM chodzę od września 2013r. Za namową siostry ciotecznej Dominiki postanowiłyśmy się wybrać na spotkanie i bardzo nam się spodobało. Nie wyobrażam sobie, że teraz miałabym nie chodzić na spotkania. KSM przynosi mi nie tylko nowe znajomości, ale też dużo informacji na temat wiary i dużo radości, odkrywam też niezwykłą dobroć i miłość Boga. Co mogę o sobie powiedzieć? Pracuję, studiuję i mimo, że mam mało czasu to cały czas wymyślam sobie nowe zajęcia:) Uwielbiam czytać książki i czasem też piszę wiersze:) Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi- Oni zawsze coś wnoszą do mojego życia. Mimo wielu przeciwności staram się patrzeć na życie optymistycznie- przecież życie jest piękne!!:)

mikulska  Alicja Mikulska Mam na imię Alicja. Wcześniej nie myślałam o wstąpieniu do KSM'u, lecz podczas Pielgrzymki na Jasną Górę usłyszałam o nim kilka pozytywnych słów, aż we wrześniu 2013 roku postanowiłam przyjść na spotkanie. Moja wiara dzięki temu znacznie się umocniła, a dodatkowo poznałam tam wielu wartościowych ludzi. Nie żałuję, że spróbowałam. Nic nie straciłam, a zyskałam wiele. Mam wiele zainteresowań. Na co dzień chodzę do II gimnazjum, lubię się uczyć, czytać książki, słuchać muzyki pop, rysować, śpiewać, grać na gitarze, a w czwartki, oczywiście, uczęszczać na KSM :)

 

dominika trzpil

 

Dominika Trzpil - "Hej. Mam na imię Dominika. Do KSM-u wstąpiłam na początku września. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że zostanę dłużej. Do KSM-u należą miłe, sympatyczne osoby, z którymi można porozmawiać na temat wiary, jak i inne tematy. Mam również wiele innych zainteresowań. Uczęszczam do I liceum, lubię jeździć na przejażdżki rowerowe, uczęszczać na treningi koszykówki, czytać książki. Jednak KSM daje mi najwięcej radości, ponieważ jest to czas spędzony z najlepszym przyjacielem - Bogiem."

 

kinga olszakKinga Olszak - Cześć! Nazywam się Kinga. Na KSM chodzę od września 2013r. Na dołączenie namówiły mnie Ola i Zuza, które bardzo chwaliły tą wspólnotę. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że miały rację. Poznałam i wciąż poznaję wspaniałych ludzi, a co najważniejsze - dowiaduję się nowych rzeczy o mojej wierze i lepiej mogę poznać Boga oraz Jego miłość. Teraz każde czwartkowe popołudnie przynosi mi dużo radości. Jeśli chodzi o mnie, to jestem zwykłą, chociaż może troszkę dziwną dziewczyną, która lubi podróżować, czytać, rysować, śmiać się i może godzinami gapić się na rozgwieżdżone niebo

 

paula mikulskaPaulina Mikulska - Hej! Mam na imię Paulina, ale wolę jak ludzie mówią mi Paulaa :) Mam 17 lat i chodzę do I LO :) Uwielbiam muzykę. Bardzo pomaga mi oderwać się od codzienności :) Na KSM zaciągnęła mnie Kinga. Od razu mi się spodobało. Bardzo polubiłam dziewczyny mam nadzieję, że znajdę trochę czasu, aby móc częściej bywać na spotkaniach! :)

Copyright KSM Garwolin 2014

Administrator - ks. Wojciech